ÜRETİM

EKSTRÜZYON

MFI testinden geçen üretime uygun pp granüller istenilen ebat ve kalınlıkta bant olarak üretilir. Bu işlem son teknoloji, bilgisayar kontrollü karıştırıcılarla yapılır.
Sistemdeki dozaj ayarlama ünitesi ana ham madde ve katkı malzemeleri, üretilen ürün için belirlenmiş en uygun oranlarda karıştırılmaktadır.

DOKUMA

Uygulanan testlerden geçen kalite standartlarına uygun şerit ipler dokuma tezgahlarında istenilen ebatlarda hortum olarak dokunur. Tek kat kumaş uygulamalarında, dokuma üzerindeki ultrasonik kenar kesim sistemleri devreye alınır ve kumaşın kenarlarından açılması sağlanır. Periyodik olarak yapılan en ve gramaj kontrolleri sayesinde gerekli müdahaleler tam zamanında yapılır ve hatalı üretim engellenir.

LAMİNASYON

Dokumadan çıkan kumaşlara istenilen renk ve özelliklerde laminasyon uygulanır. Lamine edilen kumaşlar periyodik olarak yapışma ve gramaj kontrolüne tabii tutulurlar.
BOPP Kaplama ürünlerde, sandviç lamine sistemi devreye alınır ve özel katkı malzemeleri sayesinde ürünün en iyi şekilde lamine edilmesi sağlanır.

English